BUSINESS ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva egyszerűbb dokumentumkezelő rendszerektől a komplexebb folyamatmenedzsment támogatásig teljes körű szolgáltatást nyújt kis-, közép- és nagyvállalatoknak, valamint közgazdasági intézményeknek.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • Workflow és dokumentumkezelő rendszer vállalati szektorban történő teljeskörű támogatása: igények felmérése, megfogalmazása, rendszer testreszabása az igényeknek, elvárásoknak megfelelően
  • Dokumentumkezelő rendszer bevezetésében aktív részvétel (felmérés, testreszabás, oktatás, pilot támogatás stb.)
  • Konzultáció útján az ügyfél igényeinek dokumentálása, specifikálása, és azok továbbítása a fejlesztők felé
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a rendszert használó üzleti területekkel
  • A rendszer bevezetését követően a későbbiekben felmerült igények, továbbfejlesztések koordinálása
  • Értékesítési csapat szakmai támogatása
  • Országos ügyféllátogatás (esetenként 2-3 nap eltöltése vidéken)
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki/közgazdaságtani/informatikai)
  • Minimum 2 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében vagy folyamatszervezésben
  • B kategóriás jogosítvány
  • IT affinitás
Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Gazdaságinformatikus végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • KKV szektorban szerzett tapasztalat
  • Iratkezelési rendszer(ek), folyamatok ismerete
  • Ultimate iratkezelő rendszer ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Éves bónusz
  • Céges autó
  • Laptop biztosítása munkavégzéshez
  • Telefon biztosítása munkavégzéshez és saját használatra is
  • Ingyen kávé
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Csapatépítő programok
  • Home office lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, az Infoparknál
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-17:00 / 9:00-18:00 között megállapodás szerint (1 órás ebédszünettel)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenykedik, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 28 nap múlva