LABORDIAGNOSZTIKAI SZAKORVOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk küldetése, hogy prémium egészségügyi szolgáltatást nyújtson a hozzájuk fordulóknak.

Cégük általános laborvizsgálatokat, PCR és a koronavírus teszteléshez kötődő szolgáltatásokat végez országos hálózatával mind lakossági mind intézményi ügyfelek részére.

Mindemellett egészségügyi szolgáltatási palettájukat folyamatosan bővítik.
Csapatukba keresnek új kollégát elsősorban budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Orvosdiagnosztikai labor működésének irányítása,
  • A felügyeleti szervekkel, illetékes hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Minőségbiztosítási rendszerek működtetése,
  • Részvétel a vállalat stratégiájának kialakításában,
  • A vállalat orvosi tevékenységének biztosítása,
  • A cég képviselete labordiagnosztikai eseményeken, konferenciákon, fórumokon, társaságokban mind Magyarországon, mind európai szinten,
  • Orvosdiagnosztikai kutatások vezetése, azokban részvétel.

Elvárások:

  • Általános orvosi végzettség,
  • Orvosi labordiagnosztikai szakvizsga.

Előny:

  • 1-2 év szakorvosi tapasztalat labordiagnosztikai területen.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Munkatársi kedvezmények,
  • Vállalati laptop és telefon,
  • Home office lehetőség,
  • Továbbképzések biztosítása,
  • Fiatalos csapat és családias légkör.

Munkaidő: Rugalmas munkaidő, Teljes vagy részmunkaidős munkavégzés lehetősége megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!