SAP SD CONSULTANT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Rendelkezik már néhány éves tapasztalattal SAP projektekben?

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához?

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.

Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek.

Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed.

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Új megoldások tervezése és bevezetése az üzleti részlegekkel együtt az SAP SD területén,
  • Meglévő megoldások bevezetése,
  • Kimenő SD-folyamatok világméretű támogatása,
  • Bevezetés és a bevezetés koordinálása az SAP SD területén,
  • Új/megváltozott programok funkcionális tesztelése,
  • Bejelentett hibák elemzése és a lehetséges megoldások meghatározása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai VAGY szoftvermérnöki VAGY gazdasági területen,
  • Legalább 3 éves tapasztalat SAP SD tanácsadóként (különös tekintettel a kimenő logisztikára (SAP LE)),
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban, mindennapi használathoz),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Kimenő JIS/JIT folyamatok és az érintett EDI tevékenységek ismerete az ERP rendszerben,
  • ABAP / ABAP OO ismeret,
  • Német nyelv ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés, teljesítményhez igazodó bónusz,
  • Cafeteria,
  • Home Office lehetőség,
  • Továbbképzési program, nyelvtanfolyamok,
  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség,
  • Kihívásokkal teli magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Céges óvoda lehetőség biztosítása.

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület (A pozíció 100% home office-ból, teljesen remotely is betölthető!)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra (6.00 órától - 20.00 óráig rugalmasan alakítható, törzsidő: 9.00 és 15.00 között)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenykedik, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 29 nap múlva