RÁDIÓ KEY ACCOUNT MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha van már 5 évnyi értékesítői vagy tartalomszerkesztői pozícióban szerzett tapasztalatod, és kisujjadban van a médiapiac, akkor itt a lehetőség a számodra!

Médiareklámokkal foglalkozó Partnerünk televízió-, rádiócsatornákon és egyéb online felületeken hirdetési lehetőséget biztosít, a spot megjelenítésektől a különböző szponzorációs megoldásokon át egészen az egyedi kreatív hirdetési lehetőségekig.

5 fős rádió értékesítési csapatának legújabb tagját keressük a cég hirdetési lehetőségeinek értékesítésére az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Rádió hirdetési lehetőségek ajánlatainak előkészítése, testre szabása
  • A hirdetni kívánó ügyfelek szükségletei szerint havi értékesítési terv teljesítése
  • Ügyfelekkel rendszeres kapcsolattartás, illetve potenciális ügyfelek felkeresése (online, telefonon és személyesen - hideg és meleg leadek alapján)
  • Értékesítő kollégákkal, társosztályokkal történő együttműködés a legjobb multimédia ajánlat megszerkesztése céljából
  • Ajánlatok, bemutatók, prezentációs anyagok készítése és ismertetése
  • Napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat értékesítői vagy tartalomtervezői pozícióban (rádió vagy TV vagy online részlegen)
  • Médiapiaci ismeretek, média világára való nyitottság
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt – külföldi partnerekkel való kapcsolattartáshoz)
  • Ambiciózus, motivált és agilis személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Precíz munkavégzésre képes (önállóan és csapatban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Kiemelkedő rádió médiapiaci ismeretek
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Korlátlan taxi kártya és utazási költségtérítés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Teljesítményarányos negyedéves bónusz
  • Időnként Home Office munkavégzés lehetősége
  • Stabil nagyvállalati háttér
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Kerület (Göncz Árpád városközponthoz közel)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk a Facebook, a Snapchat, a Twitter, a Tik Tok, a Twitch és más digitális platformokkal való exkluzív partnerkapcsolatok révén összekötőként működik a helyi alapú reklámozás és a főbb platformok között. Több mint 20 éve működik ezen a területen, jelenleg három kontinensen és több mint 60 piacon működik, több mint 1200 alkalmazottal. Folyamatosan bővülő csapatukban keresünk egy új munkatársat aki elhivatott az online média iránt.

A hirdetés lejár 3 nap múlva