HR BUSINESS PARTNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt és gyárt az autóipar, a vasúttechnika, a bányászat, a mezőgazdaság és más kulcsfontosságú iparágak számára.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • Munkavállalói elkötelezettség növelése
  • Tanácsadói tevékenység nyújtása az alkalmazottakkal kapcsolatos kérdésekben
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és hivatalokkal
  • HR KPI-ok figyelése
  • Jogi és HR irányelveknek való megfelelés biztosítása
  • Munkaügyi és munkajogi feladatok ellátása
  • Középtávú projektek kidolgozása
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • SAP ismeret
  • MS Office ismeret
Előny:
  • 5-7 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Kiváló, erős termelési háttérrel/gyártókörnyezettel rendelkező nemzetközi vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős képviseleti/érdekképviseleti releváns szakmai munkatapasztalat
  • Munkajogi/kollektív munkaügyi ismeretek
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárástámogatás (személygépjármű esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet 100%-a)
  • Laptop és mobiltelefon saját használatra is
  • Egészségpénztári juttatás
  • Különböző céges kedvezmények
  • Vállalati üdülő használata
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Home office lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Makó, a 430-as főúttól nem messze (Csongrád-Csanád megye)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 órában, kötetlen munkarendben

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!