SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ
Főbb feladatok:
  • Tesztadapter berendezések általános szerelési feladatainak elvégzése munkautasítás alapján
  • Finommechanikai precíziós feladatok ellátása
  • Minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Kisebb javító jellegű munkák elvégzése (betanítás után) célgépeken
  • Állványos fúrógép, kéziszerszámok és alapvető mérőeszközök (idomszer, tolómérő) használata
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, versenyképes fizetés
  • Magasabb műszakpótlék, túlórapótlék
  • Cafeteria
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Havi bónusz
  • Sporttámogatás, gyümölcsnap
  • Tréning
  • Csapatépítő programok
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • 2 műszak vállalása (első héten 6-14 óráig, második héten 14-22 óráig)
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre is
Előny, de nem feltétel:
  • Általános műszerész ismeret, mechatronikai, elektroműszerész vagy gyengeáramú profil
  • Kapcsolási rajz olvasási/értelmezési ismerete
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Somogy megye

Szeretnél összetett, komplex karbantartói feladatokat ellátni? Szeretnél sokféle, akár régebbi és nagyon modern gépekkel is dolgozni? Az elektromos karbantartás dominál a munkádban, de szívesen belenyúlsz a mechanikus karbantartó részbe is? A gépek mellett szívesen foglalkoznál az épületvillamossági területtel? Partnerünk 18 országban van jelen és világszinten 5700 alkalmazottat foglalkoztat. Mára a skandináv autóalkatrész-beszállítóból a világ egyik legversenyképesebb és legösszetettebb iparágának globális vezetőjévé fejlődött. Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva