PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne változatos és modern projekteken dolgozni, különböző technológiával és gyártási folyamatokkal találkozni?

Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.

Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Vevői kapcsolattartás,
  • Komplett termelési projekt átlátása, koordinálása, összefogása,
  • Kisebb, néhány fős csapat munkájának koordinálása, irányítása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekthez kapcsolódó társ szervezetekkel (beszerzés, gyártástervezés, műszaki csapat),
  • Termelékenységet javító változások kezdeményezése, piaci árváltozások nyomon követesé és szükséges intézkedések kezdeményezése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki (vagy közgazdász) végzettség,
  • 2-3 év gyártó vállalatnál szerzett projektvezetői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete,
  • Erős számolási készségek,
  • Megoldás-orientált, komplex gondolkodás,
  • Változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni tudó személyiség.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér és kimagasló mértékű juttatások,
  • Biztonságot nyújtó, stabil környezet,
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:30 (rugalmasan)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pályakezdő, Gyakornok | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál megszerezni tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, A BETANULÁS BIZTOSÍTVA VAN! Fő felelősség: A vállalat telephelyén tervezett gyártógépek és irodaterület átalakítási / átrendezési munkáinak koordinálásának segítése.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Gyártás, Termelés | Vas megye

Ön is szeretne egy folyamatosan fejlődő, XXI. századi munkakörnyezetben dolgozni? Szeretné tudását kamatoztatni és a Vas megyei régi legnagyobb beruházásában rész venni? Akkor ezt az állást Önnek ajánljuk! Büki székhellyel rendelkező megbízónk, bővülés miatt új munkatársat keres csapatába. Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz az alábbi pozícióba: ENERGETIKUS Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 26 nap múlva