BOLTI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen képviselnél egy olyan vállalatot, amely világszínvonalon gyárt és értékesít háztartási kisgépeket a piacon?
Nyitott és kommunikatív vagy, és szívesen értékesítenéd a Tefal, a Krups, a Rowenta és a WMF termékeit az ügyfelek számára?

Partnerünk külföldi tulajdonú multinacionális vállalat, amelynek magyar leányvállalata közel 20 éve van jelen a hazai piacon, négy kiemelkedő márka értékesítésével.
 Bővülés miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ
Feladatok:
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása a boltban,
  • A vásárlók személyes igényeire való odafigyelés, a velük való törődés,
  • Pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárás,
  • Raktárkészlet nyomonkövetése, árurendelés,
  • Az üzlet nyitása és zárása,
  • Az üzlet és a raktár feltöltése, áru átvétele és polcokra kihelyezése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, preferáltan kereskedelmi területen,
  • 1-2 éves kereskedelmi tapasztalat bolti eladóként,
  • Értékesítői szemlélet,
  • Jó kommunikációs készség, nyitottság és segítőkész hozzáállás.
Előnyök:
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Excel felhasználói szintű ismerete.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Rendszeres bónusz,
  • Vasárnapi műszakpótlék (50%),
  • Egészségügyi magánbiztosítás,
  • Vásárlási kedvezmény,
  • Utazási juttatás,
  • Ingyenes buszjárat a munkába járáshoz.
Munkavégzés helye: Budapest (Westend Bevásárlóközpont és Pólus Center üzletek)

Munkavégzés ideje: teljes munkaidő, az üzletvezető által előre meghatározott beosztással. Hétfőtől szombatig 10:00-20:00 (9:30-as érkezéssel), vasárnap 10:00-19:00).

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, pályázatodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek OLASZ NYELVTUDÁSSAL, teljes munkaidőben.

A hirdetés lejár 4 nap múlva