ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (ANGOL, NÉMET, VAGY OLASZ NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint vagy Olasz Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél változatos és sokrétű feladatokon dolgozni?
Szeretnéd különböző kultúrák vásárlási szokásait megismerni?

Folyamatosan fejlődő partnercégünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.

Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
angol, német, vagy olasz nyelvtudással

Feladatok:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeinkről (e-mailben és telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben és telefonon),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése, fenntartása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 1-2 éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • Stabil, kommunikációképes angol, német, vagy olasz nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés (éves fizetésemelés),
  • Cafeteria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Home Office lehetőség,
  • Nyelvtanulási támogatás,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig: 8 óra kötetlen munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület belváros, próbaidő után heti 3 nap Home Office - 2 nap iroda felosztásban

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a bérigényed feltüntetésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel. Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Képes átlátni egy nemzetközi szervezet call center működését és hatékony folyamatokat kialakítani? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Ha szeretne egy nemzetközi szervezet call centerének KULCSEMBERRE lenni, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót! 25 év tapasztalattal rendelkező ügyfelünk jövőképe az, hogy a lehető legszélesebb körben tegye lehetővé a köldökzsinórvér, a köldökzsinórszövet és a placentaszövet felhasználását a betegek kezelésére – az orvosi gyakorlat nemzetközi tendenciáinak megfelelően. Amennyiben célja, hogy egy elhivatott csapathoz csatlakozzon és változatos, felelősségteljes feladatokon dolgozzon, akkor ezt az alábbi pozícióban megteheti:

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Szívesen lennél a fő kapcsolattartó a már meglévő ügyfelekkel történő kommunikációhoz? Kiegyensúlyozott munkaidőbeosztásra vágysz? Egy családias cégnél képzeled el a hosszútávú jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy német alapítású vállalat, amely üzemanyag- és szervizkártyák, kiegészítő szolgáltatások, valamint ügyfélre szabott termékpaletták értékesítésével foglalkozik más vállalatok részére. Vállalati bővülésük miatt most 6 fős csapatának legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 54 nap múlva