ORVOSI LABORASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, az Interlab Kft. a legmodernebb eszközökkel felszerelt orvosi-kémiai és diagnosztikai magánlaboratórium.

Budapesten, a Stadionoknál található orvosi laboratóriumukba keressük pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vérvételek elvégzése
  • Orvosi laboratóriumi műszerek kezelése
  • Leletezés
Elvárások:
  • Egészségügyi laboratóriumi (szak)asszisztensi, labortechnikusi vagy orvosdiagnosztikai analitikus végzettségek valamelyike
  • Számítógépes alapismeretek (Word, Outlook, Excel)
  • Empatikus személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is várunk!
Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Ajánlat:

  • Versenyképes alapfizetés és juttatások
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas, váltott műszakos munkavégzés 7:30 és 19 óra között
  • Nincs hétvégi munkavégzés, nincs túlóra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület, 5 percre a Stadionoktól.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül vagy +36 30 305 4010-es telefonszámon.