ÉLELMISZERIPARI TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat leendő munkatársát keresi Tarpai üzemébe októberi munkakezdéssel

munkakörbe.

Feladatok:
  • Gyártósorok gyártástámogatása
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése
  • Új technológia kidolgozása, és/ vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése
  • Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében
  • Közreműködés a gyártás optimalizálásában
  • Adatelemzés készítése
  • Vállalat irányítási rendszer napi használata
Elvárások:
  • Élelmiszeripari végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunka
  • Rugalmas hozzáállás, túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
Előny:
  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • HACCP és Fond GMP ismerete, értelmezése (specifikációk, szabványok, biztonsági előírások, terméktanúsítványok)
  • Porterméket gyártó technológiai ismeretek
  • Gépész ismertek
  • Vegyipari vagy élelmiszeripari ismeretek, gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődés lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Stabil háttér
  • Családias környezet, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tarpa (Néhány hónap Zirci betanulással)
Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: