TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiváló értékesítési érzékkel rendelkezel? Magabiztosan tárgyalsz a partnerekkel is? Esetleg már szereztél tapasztalatot az agrár szektorban?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk Magyarország meghatározó terménykereskedelmi vállalata Hajdú-Bihar megyében.
Fő tevékenységük a terménykereskedelem, amelynek keretében kiemelten a kukorica, búza, napraforgó és az árpa felvásárlására és értékesítésére fókuszálnak - mind a hazai, mind pedig külföldi piac részére.
Kiváló termeltetési, felvásárlási, logisztikai és értékesítési rendszerükkel pedig immár 25 éve dolgoznak együtt zökkenőmentesen partnereikkel.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Termények (elsősorban gabonafélék és olajos magvak) felvásárlása
  • Inputanyagok értékesítése, finanszírozási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás a régióban lévő gazdákkal, termelőkkel
  • A meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, új kapcsolatok kiépítése
  • A konkurencia, az agrár szektor folyamatos figyelemmel kisérése
  • Kapcsolattartás a cég bajai központjával, budapesti irodájával, és a telepvezetőkkel
  • Jelentések, beszámolók készítése az üzletágak vezetői felé
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, az agrár szektorban szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • A növénytermesztési szektor működésének ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Magabiztos kommunikációs-, jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés és magas szintű tervező-és szervezőképesség
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Az adott régiókban hasznosítható kapcsolatrendszer, piacismeret (terménykereskedelem, inputanyag értékesítés)
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (cégautó, telefon és laptop)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalat
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely - az adott régióban

Jelentkezz fényképes, szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Élsz-halsz az autókért, de még keresed azt a munkahelyet, ahol nem csak a modellek, hanem a cégvezetés hozzáállása is kiváló? Megbízónk elhivatott, hogy olyan munkahelyet biztosítson, ahol jól érezheted magad, és dedikált mentor segítségével könnyíti meg a betanulásod! A több mint 10 éve használt autók kereskedelmével foglalkozó Megbízónk Dunakeszi telephelyére keresünk kiváló kommunikációval és kereskedői vénával rendelkező kollégát:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretnél a divat világában dolgozni? Szeretsz nap, mint nap emberek között lenni és másokat segíteni? Tanulmányaid mellett nem tudsz 40 órában dolgozni? Partnerünknél lehetőséged van teljes- vagy részmunkaidőben is elhelyezkedni, hiszen rugalmas munkabeosztásban is dolgozhatsz. Nem gond, hogy még nem rendelkezel tapasztalattal, egy szuper csapat tagjaként profi betanításban részesülhetsz. Parnerünkhöz keresünk munkatársat azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba, Budapest 4. vagy 17. kerületébe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva