TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél hasznos szakmai tapasztalatra szert tenni egy olyan közegben, ahol mindent biztosítanak a fejlődésedhez és kíváncsiak a javaslataidra, ötleteidre?

Most itt a remek lehetőség Számodra!

Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Előállított termékeik mások biztonságát szolgálják világszerte, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Most 4 fős termeléstámogató mérnöki csapatának legújabb lelkes tagját keressük a gépek és gyártósorok teljeskörű műszaki támogatása, a folyamatok optimalizálásában való aktív részvételre az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mely feladatok tartoznak majd hozzád?
  • A te felelősséged lesz a gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében.
  • A te feladatod lesz a gépek és gyártósorok műszaki támogatása, villamos hibák feltárása.
  • A munkád során figyelned kell a géphatékonysági és termelési mérőszámokat és a csapat várja észrevételeidet a folyamat optimalizálása érdekében. Amennyiben valamelyik társszervezettől visszajelzést kapsz a mérőszámok romlásáról, akkor fontos a probléma mihamarabbi kivizsgálása és megoldása.
  • A te felelősséged lesz a próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamat ellenőrzése.
  • Feladatod lesz a gyártóeszközök dokumentációjának kezelése (gépkönyv, rajzok), munkautasítások írása és frissítése.
  • Fontos, hogy folyamatosan figyelemmel kísérd a gépek állapotát és javaslatot tegyél a megelőző karbantartások ütemezésére.
  • Részt veszel majd a PLC programozásban is.
Ez a Te lehetőséged, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú villamosmérnök/villamosmérnök asszisztens/mechatronikai mérnök végzettséggel.
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (műszaki dokumentációk olvasása és anyacéggel való kommunikáció esetén fogod használni).
  • Jártas vagy a pneumatikai alapismeretek területén.
  • Van gyakorlatod villamos rajzok olvasásában és készítésében.
  • Szívesen tanulsz és fejlődsz, valamint örömmel megosztod saját ötleteit is.
  • Érdekel a gyártó környezet és lelkes vagy a szakmád iránt.
  • Jó a problémamegoldó képességed, hiszen a munka során a hibák elhárítása és a felmerülő problémák kezelése nagyon fontos lesz.
Előnyt jelent:
  • Ipari gyártósorok területén szerzett műszaki tapasztalat
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat (vezérléstechnikai ismeretek, PLC programozás)
  • B kategóriás jogosítvány
Miért érdemes jelentkezned?
  • Ha szeretnél tanulni és értékes szakmai tapasztalatot szerezni egy nemzetközi cégnél, itt lesz rá lehetőséged. A vezetőd, valamint szakmai mentorod folyamatosan támogatja, segíti munkádat.
  • Átlag feletti alapbért + havi bónuszt biztosítanak.
  • A havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + a bér 4%-a (az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod).
  • Év végén 13. havi fizetés.
  • Támogatják tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz változatos szakmai képzéseken/tréningeken.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítanak tanfolyam keretében.
  • Nyitott céges kultúrával fogsz találkozni, ahol fejlesztési javaslataid, ötleteid mindig szívesen fogadják és jó hangulatú, együttműködő, közvetlen közeg fogad majd.
  • Mivel a cég folyamatosan bővül, ezért arra számíthatsz, hogy változatos projektekben vehetsz részt, melyekben nem csak rutin feladatokra számíthatsz. Részt vehetsz ipari vezérlések fejlesztésében és megismerheted a folyamat optimalizálási módszereket. Fontos számukra a Lean szemlélet, lépést tartani az újdonságokkal, új ötleteket bevezetni.
  • Áttelepítések/termék-, és gyártósor transzferek alkalmával van lehetőséged külföldre utazni és részt venni ezekben a projektekben.
  • Flottakedvezményeket biztosítanak különféle üzletekben.
  • Támogatják a munkába járásodat vidékről.
  • A változatos céges rendezvényekkel, programokkal könnyen kikapcsolódhatsz.
  • Egy valóban stabil háttér lesz mögötted, hiszen a cég termékeire mindig és mindenhol szükség van.
  • Törzsgárda jutalom jár 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatot.
  • Nagy hangsúlyt fektetnek az egészségre, ingyenes komplex szűrővizsgálatokat, élet-és balesetbiztosítást nyújtanak.
  • Céges laptopot és telefont biztosítanak számodra a munkavégzéshez.
Munkaidő: rugalmas munkaidő beosztásban alapvetően 7:45-16:15-ig (félóra ebédidő ledolgozással), de a vezetőddel egyeztetve van benne rugalmasság (például csúsztatások).

Munkavégzés helye: Kaposvár Guba Sándor utca 38. A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a busz előtte tesz le. Tágas parkoló és fedett kerékpár tároló is a rendelkezésedre áll.

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz önéletrajz csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 8 nap múlva