TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél hasznos szakmai tapasztalatra szert tenni egy olyan közegben, ahol mindent biztosítanak a fejlődésedhez és kíváncsiak a javaslataidra, ötleteidre?

Most itt a remek lehetőség Számodra!

Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Előállított termékeik mások biztonságát szolgálják világszerte, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Most 4 fős termeléstámogató mérnöki csapatának legújabb lelkes tagját keressük a gépek és gyártósorok teljeskörű műszaki támogatása, a folyamatok optimalizálásában való aktív részvételre az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mely feladatok tartoznak majd hozzád?
  • A te felelősséged lesz a gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében.
  • A te feladatod lesz a gépek és gyártósorok műszaki támogatása, villamos hibák feltárása.
  • A munkád során figyelned kell a géphatékonysági és termelési mérőszámokat és a csapat várja észrevételeidet a folyamat optimalizálása érdekében. Amennyiben valamelyik társszervezettől visszajelzést kapsz a mérőszámok romlásáról, akkor fontos a probléma mihamarabbi kivizsgálása és megoldása.
  • A te felelősséged lesz a próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamat ellenőrzése.
  • Feladatod lesz a gyártóeszközök dokumentációjának kezelése (gépkönyv, rajzok), munkautasítások írása és frissítése.
  • Fontos, hogy folyamatosan figyelemmel kísérd a gépek állapotát és javaslatot tegyél a megelőző karbantartások ütemezésére.
  • Részt veszel majd a PLC programozásban is.
Ez a Te lehetőséged, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú villamosmérnök/villamosmérnök asszisztens/mechatronikai mérnök végzettséggel.
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (műszaki dokumentációk olvasása és anyacéggel való kommunikáció esetén fogod használni).
  • Jártas vagy a pneumatikai alapismeretek területén.
  • Van gyakorlatod villamos rajzok olvasásában és készítésében.
  • Szívesen tanulsz és fejlődsz, valamint örömmel megosztod saját ötleteit is.
  • Érdekel a gyártó környezet és lelkes vagy a szakmád iránt.
  • Jó a problémamegoldó képességed, hiszen a munka során a hibák elhárítása és a felmerülő problémák kezelése nagyon fontos lesz.
Előnyt jelent:
  • Ipari gyártósorok területén szerzett műszaki tapasztalat
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat (vezérléstechnikai ismeretek, PLC programozás)
  • B kategóriás jogosítvány
Miért érdemes jelentkezned?
  • Ha szeretnél tanulni és értékes szakmai tapasztalatot szerezni egy nemzetközi cégnél, itt lesz rá lehetőséged. A vezetőd, valamint szakmai mentorod folyamatosan támogatja, segíti munkádat.
  • Átlag feletti alapbért + havi bónuszt biztosítanak.
  • A havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + a bér 4%-a (az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod).
  • Év végén 13. havi fizetés.
  • Támogatják tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz változatos szakmai képzéseken/tréningeken.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítanak tanfolyam keretében.
  • Nyitott céges kultúrával fogsz találkozni, ahol fejlesztési javaslataid, ötleteid mindig szívesen fogadják és jó hangulatú, együttműködő, közvetlen közeg fogad majd.
  • Mivel a cég folyamatosan bővül, ezért arra számíthatsz, hogy változatos projektekben vehetsz részt, melyekben nem csak rutin feladatokra számíthatsz. Részt vehetsz ipari vezérlések fejlesztésében és megismerheted a folyamat optimalizálási módszereket. Fontos számukra a Lean szemlélet, lépést tartani az újdonságokkal, új ötleteket bevezetni.
  • Áttelepítések/termék-, és gyártósor transzferek alkalmával van lehetőséged külföldre utazni és részt venni ezekben a projektekben.
  • Flottakedvezményeket biztosítanak különféle üzletekben.
  • Támogatják a munkába járásodat vidékről.
  • A változatos céges rendezvényekkel, programokkal könnyen kikapcsolódhatsz.
  • Egy valóban stabil háttér lesz mögötted, hiszen a cég termékeire mindig és mindenhol szükség van.
  • Törzsgárda jutalom jár 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatot.
  • Nagy hangsúlyt fektetnek az egészségre, ingyenes komplex szűrővizsgálatokat, élet-és balesetbiztosítást nyújtanak.
  • Céges laptopot és telefont biztosítanak számodra a munkavégzéshez.
Munkaidő: rugalmas munkaidő beosztásban alapvetően 7:45-16:15-ig (félóra ebédidő ledolgozással), de a vezetőddel egyeztetve van benne rugalmasság (például csúsztatások).

Munkavégzés helye: Kaposvár Guba Sándor utca 38. A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a busz előtte tesz le. Tágas parkoló és fedett kerékpár tároló is a rendelkezésedre áll.

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz önéletrajz csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 15 nap múlva