IT AUDITOR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Equilor Befektetési Zrt. új munkatársat  keres csapatába részmunkaidőben az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Kritikus informatikai rendszerekre vonatkozó felhasználói és adminisztrációs jogosultsági beállítások ellenőrzése
  • Hálózati meghajtók, könyvtárak jogosultságainak ellenőrzése, felülvizsgálata,
  • Naplóállományok, naplógyűjtő és elemző rendszer jelentéseinek ellenőrzése, értékelése, javaslattétel jelentések tartalmára,
  • Informatikai rendszerek riasztásainak, figyelmeztetéseinek vizsgálata.
  • Egyéb belső szabályzatban meghatározott informatikai ellenőrzések lefolytatása.
  • A belső ellenőrzési munkatervben meghatározott IT vonatkozású vizsgálatokban történő közreműködés
Elvárások:
  • Felhasználó szintnél mélyebb számítógépes ismeretek
  • Komplex, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Szakmai tapasztalat, gyakorlat (1 év)
  • Büntetlen előélet igazolása
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat, ellenőrzési tapasztalat
  • CLAVIS nyilvántartási rendszer ismerete
Amit nyújtani tudunk:
  • Részmunkaidő
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület Pasaréti út 122-124.
A jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat küldje el:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba. Medior és senior fejlesztőkre is nyitott partnerünk, akár távmunkában!

A hirdetés lejár 5 nap múlva

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva