KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az MTB GROUP Magyarország keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával hozzájárul a cégünk további sikereihez.

Csapatunk további bővítéséhez keresünk 4-6 órás részmunkaidőben

KÖNYVELŐ
munkatársat.
Feladatok:
  • A cégcsoport bejövő számláinak igazoltatása, könyvelése
  • Átutalások kezelése, banki ügyintézés, cash-flow menedzsment
  • Számlázási feladatok- számlakészítés, ellenőrzés, teljesítési igazolások kezelése és begyűjtése
  • Házipénztár kezelés és ellenőrzés
  • Kintlévőségek nyomon követese
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárási feladatokban, közreműködés a könyvvizsgálat során
  • Szerződések előkészítése, adminisztrációja
  • Riportok, jelentések készítése
  • Együttműködés az üzletágvezetőkkel
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett 2-5 éves tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű EXCEL ismeret
  • Pénzügy és könyvelés átfogó ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
Előny:
  • Kulcs-Soft Könyvelői rendszer ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest VI. kerület
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási rendszer
  • A pozíció betöltőjét egy folyamatosan fejlődő, családias vállalatban tanulási és szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség és támogató háttér várja
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Magyarország, budapesti központi iroda, VI. kerület
Munkavégzés ideje:
  • H-P: 4-6 óra
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Fejér megye

Partnerünk, a Cerbona 1988 óta hazai piacon jelenlévő malomipari termékek gyártója és forgalmazója. A sokszoros SuperBands díjas márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető finom, magas minőségű termékekkel. Müzliszeleteket, müzliket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és zab őrleményeket gyártják és forgalmazzák. Új kollégát keresünk hozzájuk a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk minőségellenőrzéssel foglalkozó vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva