GRAFIKUS (LÁTVÁNYTERVEZŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú
ANDA PRESENT GROUP
XXII. kerület, Harbor Park területén működő emblémázó üzemébe keres

munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Feladatok:
  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Grafikai előkészítés az emblémázó műhelyek számára
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Vektoros logó tervezés
  • Egyéb grafikai tervek elkészítése
Elvárások:
  • Corell Draw, Illustrator, Photoshop programok haladó szintű ismerete
  • MS Office csomag felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes személyiség
Amit kínálnak:
  • Útiköltség térítés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend, Hétfőtől Péntekig
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1. – Harbor Logisztikai Park. A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból

Amennyiben a leírtak illenek rád,ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!