ÜZEMVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy 1992-ben alapított magántulajdonban lévő stabil, tőkeerős háttérrel rendelkező vállalat, Magyarország első és piacvezető, világmárkákat forgalmazó disztribútor cége.

Oroszlányi vegyi üzemük beindítására, a termelés felskálázására ,hatékonyságának növelésére, működtetésére keresnek munkatársat

ÜZEMVEZETŐ

pozícióba.
Munkához tartozó feladatok:
  • A gyártóüzem teljeskörű szakmai- és operatív vezetése az előzetesen lefektetett terveknek, céloknak megfelelően
  • Pontos költségkalkuláció készítése és karbantartása a gyártásra és az üzemelésre vonatkozóan
  • Részlegvezetők irányítása, motiválása
  • Kapacitástervezés, gyártástervezés adott forecast alapján
  • Termelés, raktározás, üzemeltetés technológiai-műszaki-, operatív napi feladatainak kialakítása, megoldása, ellenőrzése, az üzem vezetése
  • Termelésirányító és készletnyilvántartó rendszer bővítése, üzemeltetése (Navision)
Elvárások:
  • Minimum 5 év tapasztalat releváns területen: vegyipar vagy gyógyszeripar területén
  • Vezetői és menedzsment tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Korábbi zöld vagy barnamezős üzem beruházás
  • Háztartási tisztítószer gyártásban szerzett tapasztalat
  • Vegyészmérnök, gépészmérnök végzettség
  • Navision ismeret
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Bónuszrendszer
  • Céges autó
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő 8:00-17:00 óra között

Munkavégzés helye:

  • Oroszlány
  • budapesti iroda (heti egy alkalommal)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el
frissített magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával foglalkozik. Pest megyei régióba keresnek új kollégát, aki támogatná az általuk forgalmazott termékek értékesítését. Ha szeretnél egy megbízható, több évtizedes múlttal rendelkező cég értékesítői csapatában dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával foglalkozik. Észak-Kelet magyarországi régióba keresnek új kollégát, aki támogatná az általuk forgalmazott termékek értékesítését. Ha szeretnél egy megbízható, több évtizedes múlttal rendelkező cég értékesítői csapatában dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióra: