PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekelnek a gépjárművek és egy stabilan fejlődő cégnél képzeled el a jövődet?
Fontos számodra, hogy csapatjátékos szemléletedet hosszú távon is kamatoztasd?

Partnerünk elődje 2005-ben alakult, flottakezeléssel, hosszú távú gépjármű bérlettel foglalkozó vállalkozásként. Német partnerük a Lignum 68 GmbH.,
melynek magyarországi képvieletét kizárólagosan látják el. Hozzájuk keresünk új, lelkes munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Bejövő számlák rögzítése, kezelése,
  • Gépjárművekkel kapcsolatos bírságok, szabálysértések kezelése, beleértve a hatóságokkal és ügyfelekkel folytatott egyeztetéseket,
  • Bejövő-kimenő postakönyv vezetése, bejövő levelek kezelése,
  • Irodai telefon kezelése,
  • Recepciós feladatok ellátása,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Excel és Word felhasználó szintű ismerete,
  • Pontos, precíz, hatékony és önálló munkavégzés,
  • Gyakorlatias, pozitív, csapatjátékos személyiség, jó együttműködő készség,
  • Monotóniatűrő képesség.
Előnyök:
  • Adminisztrációs területen szerezett tapasztalat,
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás,
  • Pénzügyi végzettség.
Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Bejárástámogatás BKK-bérlettel,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Modern munkakörnyezet, kiváló csapatszellem.
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig legkésőbb 9:00-ás munkakezdés, napi nyolc óra munka félóra ebédszünettel.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy norvég gyökerű nemzetközi követeléskezelő cég magyarországi leányvállalata, mely piacvezető a behajtással kapcsolatos pénzügyi szolgáltatások terén. Ambíciózus csapatába illő kollégát keresünk, akár azonnal kezdéssel! Indítsd el a karrierutad egy skandináv cégkultúrájú vállalatnál, hozzáértő és barátságos munkatársak között!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Vas megye

Megbízónk az „Év szállása” verseny 2 díját is elnyerte. Front Desk Team-ükbe keresünk dinamikus, lelkes és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező új csapattagot az alábbi pozícióba, akinek feladata, hogy munkájával Vendégeik tartózkodását valódi Mjus élménnyé varázsolja:

A hirdetés lejár 26 nap múlva