ÁLLATTENYÉSZTÉSI ÁGAZATVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mezőgazdasági területen, azon belül is az állattenyésztésben képzeled el magadat? Szeretnél stabil, kiszámítható munkahelyen dolgozni, ahol a céges autó biztosítva van? Szeretnél önállóan vezetni egy kisebb csapatot?

Partnerünk intenzíven fejlődő és hosszú távon biztos megélhetést nyújtó vállalat.

Húshasznú marha telepükre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A telep működésének mindennapos hatékony szervezése és vezetése, emellett a feladatok és a munkafolyamatok rendszerezése, kiosztása és számonkérése,
  • Az Állattenyésztési Ágazatvezetőhöz beosztott 3-5 ember irányítása, a munkatársak munkaidő nyilvántartásának a vezetése, ellenőrzése és dokumentálása,
  • A hatóságokkal való kapcsolattartás és együttműködés, a szabályzatokkal való harmonizálás,
  • Az ágazatban tevékenykedő alvállalkozók irányítása és dokumentálása (megtermékenyítés, állatorvos, stb…),
  • Állattenyésztési és állatellátási feladatok irányítása, az állatok jólétének a biztosítása,
  • Költségek vezetése, elszámolása és dokumentálása (gyógyszerek és eszközök, takarmánykiegészítők, szemestakarmány, szálastakarmány, segédanyagok, és szerszámok),
  • Erjesztett takarmány betakarítási folyamatainak ellenőrzése, ennek betárolása, megfelelő tartósítása (takarás, takarás rögzítés),
  • Folyamatos és igényes kapcsolattartás a kapcsolódó társ ágazatok vezetőivel, valamint az egyéb felmerülő feladatok biztosítása velük együttműködve (esetleges vágások megszervezése és lebonyolítása, a feldolgozott áru csomagolása és szállítása),
  • A heti vezetői értekezleten való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 3-5 év haszonállat-tenyésztési területen szerzett tapasztalat,
  • Vezetői attitűd,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség, preferáltan agrár, növény- vagy állattenyésztési területen.

Juttatások:

  • Biztos, kiszámítható és stabil munkakörnyezet,
  • Önálló munkavégzés és szervezés,
  • Tisztességes és folyamatosan karbantartott bérezés és juttatások,
  • Mobiltelefon (korlátlan belföldi használat),
  • Szolgálati autó (+saját célú 10 km/nap (havi elszámolásban)),
  • Saját iroda és számítógépes munkahely,
  • A privát igények megértésére törekvés.
Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Csákvár

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!