BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén.
Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat

BESZERZŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
  • Készletszint optimalizálása (szükség esetén rendelések törlése, átütemezése, obsolate készletek elszámolása)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal/vevőkkel
  • Riportolás, hiánylisták töltése, problémák jelzése, szükség esetén eszkalációja
  • Mennyiségi eltérés esetén reklamációk intézése, nyilvántartása
  • Extra költségek engedélyeztetése, gyűjtése
Elvárások:
  • Közép -vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnynek minősül:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli munkakör
Munkavégzés helye
  • Vác

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek:

A hirdetés lejár 12 nap múlva