RAKTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Cu-Technik Kft. fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása.

A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • Raktár munkájának és az áru mozgásának szervezése és koordinálása, azon belül:
  • beérkező áru kezelésében, átvételében, raktárban történő elhelyezésében való közreműködés és irányítás
  • megrendelt áru összekészítése, szállításra történő előkészítés szervezése
  • raktári működés zavartalan biztosítása, raktári rend folyamatos fenntartása/ fenttartatása
  • leltározásban való részvétel és a leltár szervezése
  • vonalkódos tárhelyezés bevezetése
  • készlet nyomonkövetése
  • egyéb árukezeléshez tartozó feladatok elvégzése
  • raktárral kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • raktározási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • jó fizikai állóképesség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • ügyviteli - raktári szoftverek ismerete
  • jó kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • érvényes targonca vezetői engedély (3324 / 3313 / 3312)
  • épületgépészetben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • motiváló bérezési rendszer
  • stabil munkahely
  • szabad hétvégék
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Munkaidő:

  • H-P 7:30-16:00
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését JELENTKEZZEN!
Küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a jelentkezés gomba kattintva!
A PÁLYÁZÁS FELTÉTELE, HOGY ÖNÉLETRAJZA TARTALMAZZA BÉRIGÉNYÉT IS!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat. Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet, amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata. Vámcsapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Légi osztályuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk ragasztó és tömítőanyag gyártásával foglalkozik professzionális felhasználók számára. Logisztikai csapatuk élére keressük új munkatársukat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva