ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt.

Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

Értékesítési vezetőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Ügyfélkapcsolatok fenntartása, új kapcsolatok kiépítése
  • Találkozók szervezése és lebonyolítása leendő és meglévő ügyfelekkel egyaránt
  • Árajánlatok készítése, kiküldése, utókövetése és az ezzel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • Részvétel az értékesítési stratégia meghatározásában és kidolgozásában
  • Árbevételi célok realizálása, részvétel az éves terv összeállításában
  • Kimutatások, rendszeres vezetői jelentések készítése
  • Értékesítési csapat (export, import, bérmunka) szakmai támogatása és segítése
  • Szoros együttműködés a marketing osztállyal
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Legalább 3 éves szakmai vezetői tapasztalat hasonló munkakörben, FMCG területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előny, ha rendelkezel:
  • Viszonylag nagy létszámú csapatok vezetésében szerzett tapasztalattal
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében (alapfizetés + br. 30.000 forint cafeteria)
  • 13. havi fizetés (teljesítménytől függően)
  • Bejárás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyenes ebéd biztosítása
  • Céges kisbolt használata
  • Rendszeres csapatépítő és trainingeken való részvételi lehetőség
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szeged (költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős munkatársak együtt dolgoznak. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba Kelet - Magyarországi munkavégzésre:

A hirdetés lejár 17 nap múlva