MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk, az Admatis Kft. az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával,
tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.

Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos
űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus.

Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t

pozícióba.

Ha kihívásokat, sok sikerélményt és elismerést kínáló munkát keres,
amit jó közösségben végezhet, akkor náluk a helye!

Feladatok:
  • űripari projektek során minőségbiztosítási felügyelet a tervezés, gyártás és a tesztelés során
  • űripari projektekben a vevő által igényelt riportok, dokumentációk készítése a tervezés, gyártás és a teszteléshez kapcsolódóan
  • űripari projektek minőségbiztosítási tervének elkészítése
Elvárások:
  • egyetemi/főiskolai szintű műszaki végzettség
  • minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • egy csapat tagjaként önálló munkavégzésre való képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség
Előnyök:
  • ECSS szabványok ismerete
  • AS 9100 minőségbiztosítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
  • szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • előléptetési lehetőségek
  • változatos munkakör
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával
Munkavégzés helye:
  • Miskolc,a Papíripari Múzeum közelében, a város nyugati határán

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Precízen és felelősségteljesen végzed a munkádat? Sokszínű, változatos munkára vágysz? Szeretnél csak nappal, két műszakban dolgozni egy családias cégnél, ahol a munkádat megbecsülik? Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik. Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Somogy megye

Megbízónk kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő vállalkozás, akik jellemzően export piacra gyártanak különböző fém alkatrészeket. A cég fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások nyújtását végzi. A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát. Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A hirdetés lejár 3 nap múlva