ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szereztél már tapasztalatot adminisztrációban és szívesen kommunikálsz angolul is?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Legfontosabb beszállítóik: AMETEK PPD, AMETEK CTS (EM TEST, Teseq), Bird, Fluke Calibration, Hioki, Itech, Tektronix (Keithley), Ono Sokki és Wavecontrol, míg vevőik között megtalálhatóak a Flex, Robert Bosch, Continental és a Samsung SDI.

Most csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A beérkező megrendelések kezelése
  • Rendelés-visszaigazolások készítése és kiküldése
  • Megrendelések indítása a gyártók felé
  • Megrendelések nyomon követése
  • Kapcsolattartás szállítókkal
  • Beérkező áruk fogadása, ellenőrzése, továbbítása a vevők felé
  • Statisztikák kezelése
  • Számlázás
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
Előnynek számít, de nem feltétel:
  • Külkereskedelemben, szállítmányozási területen szerzett gyakorlat, tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó, jó hangulatú csapat
Munkavégzés helye: Halásztelek

Munkaidő: H-P, 8:30-16:30

Jelentkezz fényképes önéletrajz, bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén. A Sales és Szerviz csapat támogatására új munkatársa keresnek az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba: