ONLINE HIRDETÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. egy magyar tulajdonú, 15 éve működő munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten vagyunk jelen a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor kisebb és nagyobb szereplőivel kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

Feladatok:

  • A toborzásmarketing nevű fejvadász szolgáltatásunk koordinációja: a fejvadászoktól hozzád futnak be a keresett pozíciókhoz kapcsolódó online hirdetési igények. Ezeket a hirdetési kéréseket neked kell delegálnod a megvalósításért felelősöknek, és neked kell ügyelned rá, hogy valamennyi hirdetés rendben, sikeresen fusson.
  • Koordinátorként folyamatosan telefonon és emailben kell egyeztetned a hirdetések felelőseivel és ügyfeleinkkel.
  • A hirdetések elkészítésében is részt kell venned: szövegezés, képek szerkesztése, javaslattétel a nagyobb eredményesség érdekében.
  • A kampányokhoz tartozó statisztikák elkészítése, adminisztrálása – folyamatok teljeskörű felügyelete.

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola).
  • Tapasztalat kommunikációs vagy online marketing területen.
  • Projektmenedzseri készségek.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás.
  • Talpraesett, karakán, határozott fellépés - koordinátorként neked kell irányítanod a folyamatokat, ezt másképp nem tudod sikerrel elvégezni.
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat - minden adatot pontosan és precízen kell vezetni.

Előnyök:

  • HR területen szerzett tapasztalat hirdetések írásában.
  • Munkaerőpiac iránti érdeklődés.

Amit mi biztosítunk számodra:

  • Pozícióhoz illő alapbér.
  • Havi bónusz saját teljesítmény alapján.
  • Cafeteria juttatás.
  • Betanulást követően home office lehetősége megállapodás alapján.
  • Összetartó, önmagát humorosnak tartó, pörgős csapat.

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában, az Allee Bevásárlóközpont közelében. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után, a közvetlen felettesed tesz még fel pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Jelentkezz hozzánk a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 12 nap múlva