HÁLÓZATI/HÁLÓZATBIZTONSÁGI RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak.

Most számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Túlnyomóan FortiGate tűzfalakkal védett hálózatok/VPN-ek napi szintű, proaktív módon történő üzemeltetése
  • Tűzfal rendszerek tervezése és implementálása
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok napi szintű, proaktív módon történő üzemeltetése
  • LAN / WAN / WiFi hálózatok tervezése és implementálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel
  • Együttműködés a kliens üzemeltetéssel és a kiszolgáló üzemeltetést végző mérnökökkel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • CCNA vagy valamilyen tűzfal gyártó minősítés legalább egy technikai vizsgával
  • Magas szintű hálózati ismeretek az alábbi témakörökben:
    • L2/L3 switching technológiák (VLAN, trunk, RSTP ...)
    • IP útválasztás, statikus és dinamikus megoldásokkal
    • IPSEC és SSL VPN tunnel megoldások
    • Tűzfalak (Statefull packet filtering, DNAT, SNAT, IPS, DoS)
    • HTTP/HTTPS Proxy megoldások
    • WiFi hálózatok kialakítása/védelme
    • Hibatűrő hálózati és tűzfal megoldások
  • Dokumentációkészítésben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • Önálló és csapatban való munkavégzési képesség
  • Angol nyelvismeret (kommunikációképes szint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú műszaki / informatikai végzettség
  • Linux / Unix rendszerismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: