BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó vállalat és a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője.
A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról.

Értékesítési csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Leendő feladataid:
  • Online kampányok előkészítése, lebonyolítása
  • Meglévő és új ügyfelek, valamint ajánlatok kezelése
  • Ügyfélkezelői CRM rendszerben történő adminisztrálás
  • Cég adatbázisok kezelése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Külső értékesítők támogatása (adminisztráció, beregisztrálás, egyeztetés)
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
Előny:
  • Minimum 1 éves értékesítői tapasztalat logisztika vagy szállítmányozás területén
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Év végi jutalom céges eredménytől függően
  • Cafeteria: OTP SZÉP kártya juttatás havi 12 500 Ft
  • Bejárástámogatás gépkocsi esetén 15 Ft/km
  • Laptop és telefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Home office lehetőség heti 2 napban
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Budapesttől körülbelül 20 km-re
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:20

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük pénzügyi csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!

A hirdetés lejár 7 nap múlva