MŰVEZETŐ / TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

15 éves múlttal rendelkező Cégcsoportunk keres építőipari területre minimum 1-3 éves tapasztalattal rendelkező, magas színvonalon teljesíteni tudó munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladataid a következőek:
  • Szervezed, irányítod, és ütemezed az építési folyamatokat
  • Betartod, és betartatod a határidőket
  • Koordinálod és ellenőrződ a beosztottjaid munkáját
  • Kapcsolatot tartasz az alvállalkozókkal, intézed minőségi és mennyiségi teljesítés igazolásokat
  • Ellátod munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendőket
Amit kérünk és elvárunk:
  • Legyen minimum 1-3 év építőipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalod
  • Legyen szakirányú technikusi/főiskolai végzettséged
  • Legyen munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalod
  • Legyen felhasználói szintű számítástechnikai ismereted
  • Legyél megbízható, precíz, hatékony, és önálló
  • Elvárjuk, hogy felügyeld és tartasd is be a munkabiztonsági előírásokat
  • Rendelkezz kiváló szervező és problémamegoldó készséggel, „B” kategóriás jogosítvánnyal, és vezetői tapasztalattal!
Cserébe ezt kínáljuk neked:
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Biztosítjuk a munkaeszközöket, amivel dolgozhatsz (mobiltelefon, laptop, céges autó)
  • Részt veszel a nagy volumenű beruházásokban
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkád lesz, ahol további karrier és fejlődési lehetőség nyílik számodra
  • Hosszú távú munkalehetőséget, és stabil vállalati hátteret, ami biztosítja a személyes életszínvonaladat!
  • Munkavégzésed helye rugalmas: Budapest, Pest megye
Várjuk jelentkezésedet egy barátságos légkörű fiatalos, dinamikus csapatba!

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 98 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne Ön lenni az, aki a munkafolyamatokat levezényli a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező sikeres, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Fő profiljuk: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlékvédelem. Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 13 nap múlva