VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (angol nyelvtudással)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel.

Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
A leendő új munkatársként feladataid lesznek:
  • Rendelések pontos leadása és beérkező ajánlatok feldolgozása
  • Új ügyfelek rögzítése a CRM-be, pontos adatbevitel
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, amennyiben szükséges reklamációk kezelése
  • Felmerülő problémák, logisztikai nehézségek megoldása
  • Együttműködés más osztályokkal, alkalmanként az értékesítés támogatása
A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, melyet napi egyeztetések során kell alkalmazni
  • Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált látásmód
  • Felhasználói szintű Excel tudás
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Pozícióhoz igazított bérezés
  • Bejárástámogatás
  • Éves bónusz
  • Jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • Munkaidő beosztás: 8 - 16.30-ig

Kérjük, jelentkezéskor MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű frissített önéletrajzod csatold!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Rendelkezel társalgási szintű német nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez? Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul. Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Rendelkezel társalgási szintű francia nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez? Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul. Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe: