KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél összetett, komplex karbantartói feladatokat ellátni? Szeretnél sokféle, akár régebbi és nagyon modern gépekkel is dolgozni?

Az elektromos karbantartás dominál a munkádban, de szívesen belenyúlsz a mechanikus karbantartó részbe is? A gépek mellett szívesen foglalkoznál az épületvillamossági területtel?

Partnerünk 18 országban van jelen és világszinten 5700 alkalmazottat foglalkoztat. Mára a skandináv autóalkatrész-beszállítóból a világ egyik legversenyképesebb és legösszetettebb iparágának globális vezetőjévé fejlődött.

Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

Feladatok:
  • A gyártóberendezések elektromos, villamos és gépészeti hibáinak javítása,
  • A gép és berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése,
  • A preventív karbantartási feladatok elvégzése,
  • A pótalkatrész igények jelzése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú elektromos végzettség,
  • 1 éves tapasztalat elektromos karbantartóként,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előny:
  • Pneumatikus alapismeretek.
Juttatások:
  • Alapbéren felül műszakpótlék,
  • Cafeteria,
  • Ingyenes céges busz járat,
  • Otthonos környezet.
Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend (6 havi munkaidőkeret),
  • Hétfőtől – péntekig 6.00 órától 14.00 óráig vagy 14.00 órától – 22.00 óráig,
  • Hétvégén ritkán van munkavégzés, ha a munka úgy kívánja, akkor van elrendelve.

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk automatizált, robotizált gyártósorok karbantartási feladatai ellátására folyamatos munkarendben keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Partnerünk betonelem előregyártással foglalkozó magyar tulajdonú, több mint 30 éves vállalkozás. Fő profiljuk a betontermék előregyártás a vízrendezés, az öntözés, a közlekedési létesítmények terén. Tevékenységbővülésünk eredményeként keressük hódmezővásárhelyi telephelyükre az alábbi munkatársainkat:

A hirdetés lejár 21 nap múlva