ÜGYVÉDJELÖLT vagy ALKALMAZOTT ÜGYVÉD

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog, Közigazgatás

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Dr. Szabó Gabriella Tünde ügyvéd

ÜGYVÉDJELÖLTET vagy ALKALMAZOTT ÜGYVÉDET
keres.

Polgári jogi területen működő ügyvédi irodámba keresem alapos, munkájára igényes és megbízható munkatársam.
Célom a hosszabb távú és stabil együttműködés kialakítása annak érdekében, hogy az ügyvédi iroda hatékony és szakszerű jogi hátteret biztosítson, és segítséget nyújtson a társasági-, gazdasági-, ingatlan- öröklési jog és a munkajog területén mind a magánszemély, mind pedig a céges ügyfelek számára.

Ha kedveled a kihívásokat és jól bírod a terhelést, akkor ez a munka Rád vár! Ha szorgalmas vagy továbbá fontos számodra a szakmaiság és hogy segíthess másoknak, akkor Téged kereslek!

Követelmények:
  • Ideális jelöltem az, aki polgári jogi területen legalább 1,5-2 év ügyvédjelölti szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Alkalmazott ügyvéd esetén a jogi szakvizsga megléte és polgári jogi területen – akár még jelöltként - megszerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat  Frissen szakvizsgázott kollégát is szívesen látok!
Előny:
  • Munkajogi tapasztalat
Az alábbi feladatok teljesítésében számítok Rád:
  • Szerződések készítése és véleményezése
  • Beadványok, jogi állásfoglalások szerkesztése
  • Jogszabály-kutatás, anyaggyűjtés
  • Jogi előkészítő munka és jogi képviselet ellátása polgári peres és nem peres eljárásokban
  • Ügyfelekkel és hatóságokkal, bíróságokkal való kapcsolattartás
Ezen feladatok elvégzésével Te is nagymértékben hozzájárulsz majd az Ügyvédi Iroda eredményes működéséhez és az ügyfelek még teljesebb körű kiszolgálásához.

Juttatások:
  • Biztosítom számodra a versenyképes juttatás mellett, igényes munkahelyi környezetben a szakmai fejlődést és tapasztalatszerzést
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület (Gellért tér)
Jelentkezésedhez küldd el a frissített, magyar nyelvű önéletrajzod!
Visszajelzésre és interjúra 2022. augusztus 8-a után kerül majd sor.

Hasonló pozíciók

Jog, Közigazgatás | Pest megye

Ügyfelünk egy sikeresen működő, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott Társaság. Bővülő csapatukba keresnek szakembert, Budapest vonzáskörzetébe található irodájukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Jog, Közigazgatás | Budapest

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója keresi az alábbi pozícióba új kollégáját:

A hirdetés lejár 24 nap múlva