KARBANTARTÓ (ELEKTRIKUS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk többféle élelmiszer-ipari és egészségügyi terméket, bioüzemanyagot előállító biofinomítót üzemeltet Dunaföldváron, a kőolaj alapú termékek alternatívájaként. A finomító világszínvonalú termelési eljárásokat alkalmaz és egyben új bioalapú technológiák fejlesztésének a műhelye.

Csatlakozz szakértő csapatához az alábbi pozícióban:

Feladataid az alábbiak lesznek
  • A vállalat saját kezelésében lévő KÖF-KIF (22/3,3KV; 0,4-0,69KV) hálózat kezelése
  • Villamos hajtások üzemeltetése, javítása (Frekvenciaváltók, Lágyindítók, Y-D, DOL)
  • Hibakeresés, javítás a kisfeszültségű hálózaton
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • Napi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása (PM)
  • Robbanásbiztos (EX) berendezések előírásszerű karbantartása és ennek dokumentálása
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt és rugalmas bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria bruttó 500.000 Ft/év
  • Havi bónusz, kitűzött területi teljesítménycélok elérése alapján
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Bejárási támogatás gépjárműre – nettó 30 Ft/km
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
  • Elismerés és díjazás program
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Műszakpótlék és éjszakás pótlék
  • Gyümölcsnap minden hétfőn
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok és vállalati rendezvények
Amit a munkakörhöz szükséges:
  • Erősáramú berendezés-szerelő vagy villanyszerelő végzettség
  • Villamosműkezelői végzettség (alállomás kezelő, elektrikus)
  • Erősáramú ipari berendezések, hajtások javításában szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
Előnyt jelent:
  • Erősáramú ipari berendezések, hajtások javításában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Robbanásbiztos-berendezés kezelői végzettség és tapasztalat
  • Érettségi megléte
Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Munkarend: 12 órás folyamatos munkarend 6:00 és 18:00 között, 24 valamint 48 órás váltásban

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával ide kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szakmunka | Veszprém megye

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal? Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni? Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól! Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik. Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba: