EHS KOORDINÁTOR

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Pest megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Budapest

Munkaterület: Munka-, Tűzvédelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Csapatunk további bővítéséhez GÖDRE és NYÍREGYHÁZÁRA keresünk

EHS KOORDINÁTORT

Az MTB GROUP Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégünk további sikereihez.

AMIT RÁD BÍZNÁNK:
  • biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok
AMIT KÉRÜNK:
  • munkavédelmi végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelv használata szóban és írásban
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook
AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:
  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség
AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:
  • az M3 vonalán (Göd/Nyíregyháza) több projekt is fut

Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, küldd el önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

EHS, Környezetvédelem | Bács-Kiskun megye

Korábban legalább 3 éven keresztül EHS koordinátorként dolgoztál, és szeretnél tapasztalatot szerezni egy gyártó cég alkalmazásában? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy 250 fős multinacionális élelmiszeripari gyártó cég, amely gyorsfagyasztott zöldségek és tortilla chips előállításával és értékesítésével foglalkozik. Most munka-, környezet- és egészségvédelmi szabályaik betartásához keressük munkatársukat alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 73 nap múlva