SZENNYVÍZKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni?
Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője.
Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő:
Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban:
  • 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap,
  • 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap,
  • 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.
Feladatok:
  • Jelentős vízforgalommal rendelkező ipari termelőüzem, víz- és csatornamű víz- és szennyvíztisztító (kezelő) üzemegységeinek, telepét üzemeltetni, illetve ellenőrizni,
  • Felszíni és felszín alatti víz (ivó- és ipari víz, használati meleg víz) kezelését végezni a technológiai, üzemviteli előírások betartásával,
  • Ipari szennyvíz, használt víz tisztítására, kezelésére, felhasználására és elhelyezésére kialakított műveket, berendezéseket üzemeltetni, ellenőrizni,
  • Víz- és szennyvízminták vétele, előkészítése, fizikai, kémiai és biológiai vizsgálata során, helyszínen és vízügyi hatósággal együttműködni,
  • Víz vagy szennyvíz mérését, az adatok naplózását végezni a mennyiségi és minőségi követelmények szerint,
  • A tisztítótelep műtárgyainak, berendezéseinek üzemeltetési, karbantartási feladatait végezni munka- és balesetvédelmi szabályok betartásával,
  • A fertőtlenítő berendezéseket üzemeltetni, biztonsági rendszabályok betartásával, a védőfelszerelések szakszerű alkalmazása mellett, szippantott szennyvíz előkezelését végezni,
  • Üzem területén ellenőrizni, szükség esetén szippantóssal kitakaríttatani az eldugult aknákat, zsírfogókat.
  • Délutános és éjszakás műszakban az udvaros targoncás feladatait ellátni,
  • Műszaki dokumentációkat használni, üzemnaplót naprakészen tartani.
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség.
Előny:
  • Szennyvízkezelési területen szerzett karbantartói vagy gépkezelői tapasztalat,
  • Vezetőüléses targonca (3324) jogosítvány.
Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes alapbér, saját állományú munkaviszony
  • Béren kívüli juttatás
  • Magas cafeteria juttatás, Bonusz rendszer, Munkatárs ajánló program
  • Munkába járás támogatása / Céges buszjárat /
  • Stabil biztos hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Napi 1 melegétkezés
  • Ingyenes szálláslehetőség
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Jártas vagy a CADMAN szoftverek használatában? Szívesen foglalkoznál komplex lemezmegmunkáló gépek programozásával? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk 2003-ban kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás piacán. A munkája legnagyobb részét a célgépek gyártása teszi ki, egyre magasabb színvonalon. A cég sikereit pedig a folyamatosan továbbképzett szakembereik hozzáértésének és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásának köszönheti. Most bővülő csapatuk számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként a következő pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 25 nap múlva