SENIOR BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára.
Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít.

Értékesítési csapatukba keresünk bővülés miatt új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése B2B szegmensben
  • Kapcsolattartás a kiemelt és nagy ügyfelekkel, ügyfél portfólió bővítése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Megrendelések kezelése
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat IT termék és/vagy szolgáltatás értékesítésében
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is elengedhetetlen a napi munkavégzéshez!)
  • CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Navision ismerete
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Kiemelkedő mozgóbér és teljesítménybérezés
  • Éves Prémium rendszer
  • Házi sales versenyek egyedi plusz juttatásokkal díjazva
  • Bejárástámogatás (közlekedési bérlet vagy benzin költségtérítése)
  • Laptop és mobiltelefon saját használatra is
  • Home office lehetőség a betanulási idő után a tervszámok teljesülése mellett heti 2 napban
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség nemzetközi háttérrel, tapasztalt specialisták mellett
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Felszerelt modern konyha, melyben ingyenes kávé, tej és ásványvíz fogyasztás
  • Teljesen új irodai felszerelések: monitorok, laptopok, headsetek
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, Kolosy tér közelében
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00 és 17:00 között (félórás ebédszünet), péntekenként 8:00 és 15.00 között

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Kiválóan kommunikálsz és szívesen építesz új kapcsolatokat? Jogosítvánnyal is rendelkezel? Akkor Partnerünknél a helyed! Területi képviselők és telefonos értékesítő szakemberek jelentkezését is várjuk! Partnerünk 30 éve autószőnyeg, üléshuzat gyártásával és autó-felszerelési cikkek forgalmazásával foglalkozó cég. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít. A magyar leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva