KEY ACCOUNT MANAGER (SOCIAL MEDIA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a Facebook, a Snapchat, a Twitter, a Tik Tok, a Twitch és más digitális platformokkal való exkluzív partnerkapcsolatok révén összekötőként működik a helyi alapú reklámozás és a főbb platformok között.
Több mint 20 éve működik ezen a területen, jelenleg három kontinensen és több mint 60 piacon működik, több mint 1200 alkalmazottal.

Folyamatosan bővülő csapatukban keresünk

KEY ACCOUNT MANAGER

pozícióba egy új munkatársat aki elhivatott az online média iránt.
Leendő feladataid:
  • Stratégiai partnerségi megállapodások létrehozása és lebonyolítása a magyar piacon különböző médiaügynökségekkel
  • A piac tájékoztatása a LinkedIn, a Spotify, a Twitter, a Snapchat és a TikTok marketingmegoldásáról
  • Az egyéni értékesítési célok és más meghatározott KPI-ok következetes teljesítése
  • Ügyfél- és iparági kapcsolatok széles hálózatának kiépítése és ápolása
  • Rövid és hosszú távú bevételi stratégiák kidolgozása
  • Stratégiai marketing kampányok tervezése és lebonyolítása a fent említett platformokon
  • Hatékony kommunikáció a belső és külső értékesítést támogató felekkel és partnerkapcsolatokkal
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • LinkedIn VAGY Google VAGY Facebook tanúsítvány megléte
  • Legalább 3 éves tapasztalat hirdetési értékesítésben vagy más hasonló ügyfélszolgálati munkakörökben (médiaügynökségek és/vagy SaaS megoldások)
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erősen analitikus és adatközpontú, stratégiai és kreatív gondolkodási képesség
Előny:
  • Technikai kíváncsiság Sheets, PowerPoint és Keynote ismeretekkel
  • Salesforce, DSM és DFP tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Bónuszrendszer
  • Laptop és mobiltelefon saját használatra is
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: VIII. kerület - Corvin Plaza
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 9.00 - 17.00 de rugalmas megbeszélések és tárgyalások miatt
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?