JUNIOR QUALITY ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gondoltál már arra, hogy olyan cégnél dolgozz, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti? Ahol vezetőid, és az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársaid megbecsülik a munkádat? Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így van lehetőséged szakmailag fejlődni?

Akkor ez a TE lehetőséged!

  • Olyan agilis, proaktív személyiségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos a szakmai fejlődés és szívesen alapoznák meg karrierüket egy piacvezető nemzetközi gyártócégnél, valamint örömmel tanulnának közvetlenül egy nagyon tapasztalt, profi vezetőtől.

Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén.
Szigetszentmiklósi központjukba keresünk most csapatbővítés végett PÁLYAKEZDŐ, vagy fejlődni vágyó JUNIOR kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok, melyekben számítanak Rád:
  • Belső minőségügyi problémák csökkentése és a minőségügyi folyamatok támogatása,
  • Quality fejlesztési projektek menedzselése és belső auditok megvalósítása,
  • Javító intézkedések meghozatala és bevezetése a vevői reklamációk csökkentése érdekében,
  • Minőségügyi dokumentumok és leírások készítése, felügyelete a vállalatirányítási rendszerben,
  • Quality és operációs meetingeken való aktív részvétel, valamint külföldi kollégákkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki területen,
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Aktív, min. középfokú angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal való kapcsolattartáshoz).
A pozíció betöltésénél előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Legalább 1 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen, gyártási környezetben,
  • Minőségmenedzsment módszerek ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafeteria + bónusz + Medicover egészségbiztosítás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és szakmai képzések + céges angol nyelvtanfolyam,
  • Skandináv, munkavállaló-központú céges kultúra,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon).
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós Ipari Park.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 40 órában, a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható (törzsidő: 8:30-15:00)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Stabil, folyamatosan növekvő partnerünk autóelektronikai szerelésre szakosodott vállalatként 28 éve működik a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport tagjaként. Bővülés miatt keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP Beszerzési csapata az alábbi pozícióba munkatársat keres, teljes munkaidőben:

A hirdetés lejár 29 nap múlva