MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk olyan egyedileg gyártott és válogatott összetevőket szállít, amelyeket az állateledel, az állati takarmány, az aquatáp, a szerves trágya, az oleokémia és a bioüzemanyag-iparban használnak.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A kis-és haszonállatipari, a haltápgyártási, valamint az oleochem ipari termékekkel, összetevőkkel, alapanyagokkal folytatott gyártás és kereskedelem minőségbiztosítási és tanúsítási feladatainak ellátása és fejlesztése
  • Ágazati üzleti projektjeink minőségügyi értékelése, minőségügyi projektmanagement
  • Takarmány- és hobbiállateledelgyártó üzem alapanyagainak és termékeinek mintázása, minőség ellenőrzése
  • HACCP és minőségbiztosítási rendszerek követelményeinek való megfelelés és betartása, betartatása
  • A beérkező és kiszállított termékek, alapanyagok termékellenőrzési feladatainak irányítása, belső auditok lefolytatása
  • Beszállítók, partnerek auditálásában történő aktív részvétel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Állateledel gyártásban, takarmány gyártásban vagy élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú élelmiszer-, takarmányipari vagy ezekkel összemérhető technikusi végzettség
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Proaktív, önszervező munkavégzés
  • Magasfokú precizitás, technológiai és élelmiszerbiztonsági fegyelem
  • Eseti külföldi és belföldi utazással járó munkavégzés vállalása
  • B kategóriás vezetői engedély
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • GMP+, ISCC és más hasonló célú tanúsítási rendszerek ismerete
  • Német nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Izgalmas munkakör egy növekvő globális csoportban, amely alapvető szerepet játszik a takarmányellátási láncban
  • Hosszútávú munkalehetőség, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: 5051, Zagyvarékás

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Zala megye

Megbízónk svéd nyomdaipari cég, akik 2002 óta működnek Magyarországon, két telephelyen: Zalalövőn és Jászberényben. Cégcsoportjuk a világ 4 kontinensének, 20 különböző országában van jelen. Fő profiljuk az íves offset, -digitális nyomtatás és csomagolás. Jelenleg 215 fő elkötelezett munkavállaló biztosítja a magas szintű termelést, amellyel autóipari, kisháztartási gépgyártó és szépségipar területén működő vállalatokat szolgálnak ki. Munkatársi körükbe, zalalövői székhelyükre az alábbi pozícióba keresik új, ambiciózus kollégájukat.

A hirdetés lejár 14 nap múlva