MINŐSÉGELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő Török Kft. jellemzően export piacra gyárt különböző fém alkatrészeket. A vállalkozás fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások nyújtását végzi.
A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát.

Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát

pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
  • A gyártás során használt alapanyagok, félkész termékek, bejövő és kimenő áruk ellenőrzése
  • A gyártás napi rendszerességgel történő, folyamatos ellenőrzése
  • Az adott készültségi fokú termékek ellenőrzése
  • Közreműködés a minőségirányítási rendszer fenntartásában és fejlesztésében, a helyesbítő és megelőző tevékenységben
  • A munka során használt minőségügyi dokumentumok vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz és mérőeszköz ismeret
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív hozzáállás, szorgalom
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hegesztési eljárások ismerete
  • ISO 9001 és ISO 14001 szabvány ismerete
  • VT, PT, LT roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárások ismerete, anyagvizsgáló végzettség
  • Metrológiai ismeretek, metrológus végzettség
  • Lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások: Cafeteria, mozgóbér
  • Családias és fiatalos légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Kaposvár, a tüskevári vasútállomáshoz közel

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a JELENTKEZÉS gombra kattintva!