ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egyéb

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Ha  szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.
Feladatok:
  • Senior értékesítő kolléga munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás - a meglévő cégek kapcsolattartóival (jellemzően HR vezetőkkel)
  • Adategyeztetés- leendő partner cégek felkutatása, kapcsolatfelvétel a HR vezetőkkel, adatok felvitele a saját rendszerünkbe
  • Precíz adminisztráció vezetése ügyviteli rendszerünkben

Amit elvárunk Tőled:
  • Aktív hallgatói jogviszony – nappali képzésen
  • Munkavállalás minimum heti 20 órában
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés - meglévő és jövőbeli partnereinkkel kell felvenned a kapcsolatot napi szinten, ehhez kell egy megnyerő személyiség
  • Pörgős személyiség, precíz munkavégzés
  • Érdeklődés a toborzás- kiválasztás területe iránt
Juttatások:
  • 25 év alattiaknak nettó 1495 Ft/óra
  • 25 év felettieknek nettó 1270 Ft/óra

Egyéb információ:

Mi az, amit nyújtani tud cégünk Neked?
  • Nálunk megismerheted a magyar munkaerőpiacot és annak szereplőit
  • Hasznos tapasztalatra tehetsz szert a toborzás világában
  • Nyitott, támogató csapattal dolgozhatsz együtt
  • Szakmai gyakorlatként tudjuk neked igazolni az itt töltött idődet
  • Ha megtetszik Neked cégünk, hosszútávon is tudunk majd neked munkalehetőséget biztosítani
Mi történik majd a kiválasztás során?

Első körben telefonon egyeztetünk veled, lesz néhány kérdésünk hozzád. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón két gyors teszt megoldása után, felteszünk még néhány kérdést és megismerünk jobban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén. A Sales és Szerviz csapat támogatására új munkatársa keresnek az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva