VILLAMOSMÉRNÖK (ORVOSI-, GYÓGYÁSZATI-, ÉS LABORATÓRIUMI VILLAMOSKÉSZÜLÉKEK VIZSGÁLATÁRA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Mindig is érdekelt az orvostechnikai terület? Te is az a típusú szakember vagy, aki imádja szétszerelni a gépeket, berendezéseket, mert kíváncsi arra, hogyan néznek ki belülről, mi működteti azokat?

Ha a válaszod mindkét kérdésre IGEN, akkor az általunk kínált lehetőség pont NEKED való!

Bővülő orvostechnikai csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK

(ORVOSI-, GYÓGYÁSZATI-, ÉS LABORATÓRIUMI VILLAMOSKÉSZÜLÉKEK VIZSGÁLATÁRA)

TÉGED keresünk, ha az alábbi feladatok vonzanak:

  • Szereted a kihívásokat, felelősségteljesen, szakszerűen végzed a munkád, főleg, ha termékvizsgálatokról van szó;
  • Tudod, hogy a munkád része az aktuális szabványok nyomon követése is, ennek megfelelően készíted elő a vizsgálandó készülékeket / berendezéseket és hajtod végre a vizsgálatokat;
  • Saját magad hozhatsz szakmai döntéseketa vonatkozó előírások figyelembevételével;
  • Tisztában vagy vele, hogy a vizsgálatok mellett adminisztratív feladataid is lesznek, mint például mérési eredmények dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása;
  • Angolulis jól kommunikálsz (szóban és írásban egyaránt), ha szakmai kérdésekben egyeztetned kell a megbízóinkkal és/vagy a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel;
  • Folyamatosan azon töröd a fejed, hogyan lehetne a vállalat folyamatait fejleszteni, még hatékonyabbá tenni.

TE vagy a mi emberünk, ha az alábbi szuperképességekkel rendelkezel:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű villamosmérnöki végzettség
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű szabványok olvasására, értelmezésére, szakmai (elsősorban) írásbeli kommunikációra
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége
  • Mérnöki gondolkodásmód
  • Csapatszellem
  • Mottód: „Még jó, hogy meg tudjuk csinálni!”

Előny, ha az alábbi szuperképességekkel is rendelkezel:

  • Legalább 5 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat orvostechnikai eszköz gyártó vállalatnál
  • Német nyelvismeret, német nyelvű szabványok használata
  • ISO 13485 szabvány ismerete
  • B típusú jogosítvány

Kemény és kitartó munkádat a következőkkel honoráljuk:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keret
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés központi helye: Budapest, XIV. kerület (a Városliget közelében).

Munkaidő: Teljes munkaidő, rugalmas munkarend (törzsidő: H-P 9:00-15:00)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük pénzügyi csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!

A hirdetés lejár 1 nap múlva