EXPORT ASSZISZTENS/ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk fényforrások nagykereskedelmével foglalkozó cég.

Most számára keresünk szakembert debreceni munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A nemzetközi piac kutatása, a cég partnerei számának fejlesztése
  • Bejövő megrendelések feldolgozása és kereskedelmi okmányok elkészítése
  • Árajánlatok küldése
  • Új partnerek felkutatása
  • Aktuális promóciók elkészítése
  • Export közúti szállítmányok szervezése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Angol nyelv magabiztos használata (írásban és szóban egyaránt)
  • Minimum középfokú végzettség
  • „B” Kategóriás jogosítvány
  • Jó számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó és stratégiai szemlélet
  • Utazási hajlandóság
  • Dinamikus és egyben jó kommunikációs készség és értékesítési affinitás
  • Vevőközpontú látásmód
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Forgalmazott termékek ismerete
  • Hasonló munkaterületen való munkatapasztalat
  • Német nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, versenyképes jövedelem
  • Különböző rendezvényeken, kiállításokon való részvétel
  • Nemzetközi utak
  • Hosszútávú karrier
  • Kiemelkedő lehetőség a személyes és szakmai fejlődésre
  • Változatos munkakör
  • Összetartó és egyben támogató motivált fiatal csapat

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén. A Sales és Szerviz csapat támogatására új munkatársa keresnek az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba: