PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Rendelkezel középfokú végzettséggel és pénzügyi területen is szereztél már tapasztalatot?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk családi vállalkozás, amely 1987-ben alapult, szerszámkészítéssel, fém alkatrészek gyártásával (hidegalakítás, sajtolás, húzás, mélyhúzás, hajlítás) foglalkozó cég.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kimenő és bejövő számla ellenőrzése, szerződések naprakészen tartása
  • Könyvelő munkájának segítése -  kintlévőség kezelése
  • Munkaügyi feladatok ellátása ki-belépő anyagok előkészítése
  • Gyártási utasítások lezárása, selejt statisztikák elkészítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Min. középfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Pénzügyi területen szerzett végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
Munkavégzés helye: 1103 Budapest, Gyömrői út 76-80.

Jelentkezz önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Rendelkezel pénzügyi tapasztalattal, és a számlázásban is van gyakorlatod? Szívesen és jól kommunikálsz angolul? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk Információkommunikáció Technológiai (IKT) területen működő tanácsadó vállalat, fő fókusszal projektmenedzsment területen. Ügyfélkörük főleg nagyvállalati környezetből kerül ki, ügyfeleik a Roche, MOL Nyrt., Diageo, T-systems, Magyar Posta, Richter, Magyar Telekom. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk budapesti székhelyű, magyar cégcsoport. Könyvelő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, teljes körű könyvelési feladatok ellátására:

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Baranya megye

Megbízónk üzletkritikus szoftvermegoldásaival segíti ügyfeleit a vállalati szektorban és a közszférában. A különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva nyújt megoldásokat iratkezelés, e-ügyintézés, szerződéskezelés és számlajóváhagyás területén. Jelenleg is fejlődő gazdasági divíziójukhoz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva