KÜLSŐ ÉRTÉKESÍTŐ (BUDAPEST)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Hosszú távra tervezel és fontos számodra a stabilitás?
Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat?

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KÜLSŐ ÉRTÉKESÍTŐ
A cég most PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várja Budapestről és a környező területekről is! A betanítás Budapesten történne, mely 1-2 hónapig tartana, ez idő alatt a szállás biztosított és rugalmasan kezelik a hazautazást is.

Feladatok:
  • Partnerlátogatások, új partnerek felkeresése, kapcsolatépítés
  • Vevői igények felkutatása
  • Meglévő, és leendő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Műszaki támogatás biztosítása a vevők részére
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki/technikusi/kereskedelmi végzettség (ideálisan gépészeti, vagy villamossági területen)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Utazási hajlandóság
Előnynek számít:
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Területi értékesítői gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Fix alapbér megbeszélés szerint
  • Jutalék (akár három havi bér is elérhető teljesítmény függvényében)
  • Éves Br. 400 000 Ft cafeteria keret
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Meglévő ügyfélállomány
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil, biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
Munkavégzés helye:
  • Home office, heti néhány nap a Budapesti, 4 kerületi irodában (a Váci út közelében)
  • Partnerlátogatások akár Budapest 100 km-es körzetében is
Munkaidő:
  • Napi 8 óra rugalmasan
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 5 nap múlva