ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Csongrád - Csanád megye Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiválóan kommunikálsz és szívesen építesz új kapcsolatokat? Jogosítvánnyal is rendelkezel?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk 30 éve autószőnyeg, üléshuzat gyártásával és autó-felszerelési cikkek forgalmazásával foglalkozó cég.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselők és telefonos értékesítő szakemberek jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Autósboltok, szalonok, használtautó kereskedések részére autós termékek értékesítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelésfelvételek
  • Új autószalonok, autósboltok, használtautó kereskedések, patikák, munkahelyek felkeresése
  • Egyéni ajánlatok kidolgozása, prezentációk készítése
  • Pozícióhoz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó stressztűrő képesség
  • Az irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • "B" típusú jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Munkabér: alapbér + jutalék
  • Céges laptop és telefon
  • Stabil, 30 éve működő vállalati háttér
  • Választható pozíciók: Területi képviselő (céges autó biztosított) vagy Telefonos értékesítő
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Területi képviselő - Országos (Képviselt terület: Munkavállaló lakóhelye + lakóhely környéki 2 megye)
  • Telefonos értékesítő - Szegedi iroda vagy Home office (választható)
Munkaidő: H-P 8-17 óra

Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít. A magyar leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít. Értékesítési csapatukba keresünk bővülés miatt új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.