GÉPI ÉS/VAGY CNC ESZTERGÁLYOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Unod már a nagy szériás gyártást és szívesen dolgoznál egy családias, megbízható vállalatnál?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy gépipari alkatrészek forgácsoló megmunkálásával és gyártásával foglalkozó magyar tulajdonú szerszámgyártó vállalat. Csapatukba keresünk most egy megbízható, szakmáját szerető munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Hagyományos (3000 mm csúcstávolságú) és kisebb CNC eszterga (750 mm csúcstávolságú) gépen gépipari alkatrészek forgácsoló megmunkálása, gép kezelése és beállítása
  • Rajzdokumentációk szakszerű olvasása, esetenként mintadarab alapján rajzdokumentációk készítése
  • CNC gép által egyedi gépipari alkatrészek készítéséhez a gép önálló kezelése, programozása
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció pontos vezetése
Szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Szakirányú technikusi vagy OKJ szakképesítés
  • Pályakezdők és gyakorlott szakemberek jelentkezését is szívesen várják
  • Pontos, precíz munkavégzési képesség
  • Kiemelkedő műszaki affinitás
  • Hosszútávú szakmai elhivatottság

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Hagyományos (3000 mm csúcstávolságú) és kisebb CNC eszterga (750 mm csúcstávolságú) gépen egyedi gépipari alkatrészek forgácsoló megmunkálásában szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Túlóra elszámolás az órabér 175%-val
  • Kiszámítható munkaidő: hétfőtől péntekig 6:00-16:00
  • Stabil vállalati háttér
  • Családias munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest 21. Kerület (Csepel-Csillagtelep)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: