CUSTOMER ORDER&FULFILLMENT SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

 Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük

pozícióba.

Feladatok:

  • A megrendelt alkatrészek állapotának frissítése, határidők nyomon követése,
  • Státusz riportok készítése, az ügyfelek tájékoztatása a rendeléseik állapotáról,
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása a vevői kapcsolatok javítására,
  • A társosztályok támogatása, a megfelelő információáramlás biztosításával.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Ügyfélszolgálati területen, megrendelések kezelésében szerzett 2 éves tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főként Excel program),
  • Kiváló kommunikációs képesség, talpraesett személyiség.

Előnyök:

  • Tapasztalat E-commerce területen (repülőgépipar kiváltképpen),
  • SAP rendszer ismerete.

Juttatások:

  • Tapasztalathoz illeszkedő, korrekt alapbér,
  • Bejárási támogatás,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel.

Munkaidő:  Hétfőtől-péntekig, Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:  Veresegyház (Home office lehetőség)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!