FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Precízen és felelősségteljesen végzi a munkáját? Szeretne részt venni egy most induló projektben? Nem okoz gondot, hogyha időnként külföldre kell utaznia a munkája kapcsán?

Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.

Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Folyamatos sori támogatás nyújtása,
  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatos áramlást elősegítő módszerek bevezetése,
  • Új technológiák, beruházások felmérése, döntés-előkészítése,
  • Új projekt gyártásának beindítása, egyedi sor tervezése, megvalósítása borítékoló gépgyártás területen,
  • Layout felülvizsgálat, új munkaállomások elrendezésének meghatározása,
  • Gyártási veszteségek feltárása, javító intézkedések meghatározása, bevezetése,
  • Termelékenységet javító projektek kezdeményezése, megvalósítása (beleértve Jigek tervezése, bevezetése),
  • Termelésben dolgozók oktatásainak megszervezése és megtartása, betanításokban való aktív részvétel,
  • Árajánlatok alapjául szolgáló műszaki kalkulációk készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai, vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • Legalább 1-2 év gyártómérnöki, gyártási, szerelési területen szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás,
  • LEAN ismeretek,
  • Megoldás-orientált, kreatív gondolkodás,
  • Önálló, talpraesett, rugalmas személyiség,
  • Hollandiába történő kiutazások vállalása.
Juttatások:
  • Több részből álló juttatási csomag,
  • Bejárás támogatása,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Sokrétű, kihívásokkal teli érdekes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó munkahelyi légkör,
  • Stabil céges háttér,
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek,
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:30. Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 17 nap múlva