VÍZIKÖZMŰ TERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található.

Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ivóvíz- és szennyvíz hálózatok nyomvonalas tervezése
  • Csapadékvíz elvezető rendszerek, vízrendezési tervek elkészítése
  • Egyeztetések lebonyolítása és kapcsolattartás a megbízókkal (akik főként önkormányzatok és országos vízi közmű szolgáltatók), valamint különböző hatóságokkal és társtervező irodákkal
  • Tervdokumentációk engedélyezési eljárásában való teljeskörű részvétel, folyamat végig kísérése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Építőmérnöki diploma
  • Legalább 1-3 év közműtervezésben szerzett tapasztalat - tehát juniorok jelentkezését is várjuk!
  • AutoCad CIVIL 3D tervező program felhasználói ismerete
  • Ambiciózus személyiség és csapatjátékos attitűd
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • C+I tervezői program ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő bérezés
  • 13. havi prémium
  • Nyári teljesítményarányos bónusz (általában körülbelül fél havi fizetésnek felel meg)
  • Utazási támogatás (15 Ft/km)
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek - az általad választott képzések összegét megtérítik
  • Rendkívül modern, fiatalos munkakörnyezet egy új építésű irodában, kis létszámú és családias csapattal
  • Változatos, felelősségteljes feladatok
Munkaidő: 07:30-16:00 (rugalmas munkaidő, fél órás ebédszünettel)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Zámoly u. 47

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: