MINŐSÉGELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Precízen és felelősségteljesen végzed a munkádat? Sokszínű, változatos munkára vágysz? Szeretnél csak nappal, két műszakban dolgozni egy családias cégnél, ahol a munkádat megbecsülik?

Partnerünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.

Vállalatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Bejövő (fém) alkatrészek minőségi átvétele az előírt utasítások és műszaki rajz alapján,
  • Porfestett (fém) alkatrészek vizuális minősítése az előírt utasítások és kritériumok alapján,
  • Mérési, átvételi eredmények jegyzőkönyvezése, dokumentálása,
  • Selejtkezelési feladatok ellátása, nem megfelelő termék osztályozása / kezelése,
  • Együttműködés a gyártó területekkel.
Elvárások:
  • Középfokú, vagy szakiskolai műszaki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, határozott fellépés,
  • Jó látás,
  • Pontosság, precizitás,
  • MS Office alapfokú ismerete,
  • 2 műszak vállalása.
Előny:
  • Vizuális ellenőrzési tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer,
  • Teljesítmény alapú mozgóbér,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú megélhetési lehetőség,
  • Családias légkör,
  • Bejárás támogatása,
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek,
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 2 műszakos munkarend: 6:00-14:00 és 14:00-22:00

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Somogy megye

Megbízónk kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő vállalkozás, akik jellemzően export piacra gyártanak különböző fém alkatrészeket. A cég fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások nyújtását végzi. A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát. Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Gondoltál már arra, hogy olyan cégnél dolgozz, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti? Ahol vezetőid, és az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársaid megbecsülik a munkádat? Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így van lehetőséged szakmailag fejlődni? Akkor ez a TE lehetőséged! Olyan agilis, proaktív személyiségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos a szakmai fejlődés és szívesen alapoznák meg karrierüket egy piacvezető nemzetközi gyártócégnél, valamint örömmel tanulnának közvetlenül egy nagyon tapasztalt, profi vezetőtől. Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén. Szigetszentmiklósi központjukba keresünk most csapatbővítés végett PÁLYAKEZDŐ, vagy fejlődni vágyó JUNIOR kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva